Навчання онлайн

“Що-що, а малюнок або живопис маслом викладати онлайн неможливо” – впевнено подумаєте ви. Навпаки! “Онлайн викладання не тільки можливо, але і дуже перспективно!” – це каже Вам викладач з майже двадцятирічним досвідом. Воно, інколи, навіть дає значно кращі результати, ніж викладання офлайн. І ось чому:
Камера викладача розташована так, щоб учні могли постійно бачити його руку і аркуш паперу або картину. Вчитель повільно пояснює, що він малює і чому. І показує, як це відбувається. Як працювати вугіллям або мастихіном, як змішувати фарби, які рухи правильні, а які ні. У всіх з’являється можливість не тільки самостійно намалювати картину, слухаючи пояснення, але і повторити прийоми викладача. Якщо щось незрозуміло, повторити запис уроку пізніше і розібратися зі всіма моментами детальніше. А як же зворотній зв’язок? Всі учасники надсилають свої роботи через вайбер і викладач виправляє їх в електронному форматі, детально пояснюючи свої дії. Але реальний малюнок править вже сам студент. І в цьому як раз і є величезний НАВЧАЛЬНИЙ ЕФЕКТ. Картина створюється не рукою вчителя, а лише за допомогою його пояснень і порад, і створюється САМОСТІЙНО. А інші учасники зум-конференції можуть бачити помилки і сильні сторони сусідів, і намагатися враховувати чужі зауваження у своїх роботах.
На наших уроках ми малюємо і натурників, і пейзаж і натюрморт. Погодьтеся, що організувати і натуру і найкрасивіший пейзаж в зумі значно легше. Не кажучи вже про те, що кожен може розташуватися в зручній позі у затишній звичній атмосфері.
Спробуйте такий формат занять з допомогою викладачів нашої студії 33 арт, і, запевняємо, що Вам не доведеться довго чекати на вражаючий результат.