Курс малювання для дітей 8-12

Курсы рисования для детей 8-12 лет

Розклад

Школа малювання  33art в центрі Києва - це є творчий простір, де ми фантазуємо, творимо, та відкриваємо цей світ своїми руками і радіємо життю!

Наш гурток малювання для дітей, підлітків та малюків розвиває кожну дитину творчо та індивідуально, відповідно до його побажань.

Художня студія 33art пропонує розвиваючі та творчі заняття для дітей 6-7 років або 7-8 років та підліткові заняття від 10 років.

Для  маленьких дітей  до 5 років у нас функціонує окремі арт-заняття (посилання на заняття https://33art.com.ua/uk/course/art-terapiya-dlya-ditej-3-5/ )

Кожен урок малювання для дітей продуманий так, щоб:

  1. Вдосконалювали  дрібну моторику;
  2. Досліджували цей неповторний світ (малювати не лише олівцем, гуашшю, акварелями чи акрилом,  а й  працювати з різними природними матеріалами);
  3. Розвивали кругозір (кольори, форми, літери, цифри, природу, тваринний та рослинний світ);
  4. Місити, клеїти, ліпити;
  5. Робити аплікації, мозаїки, вітражі;
  6. Створювати колажі та принти;
  7. Робити декорації, ілюстрації та презентації.

Велика увага приділяється, тому, щоб викладач розвивав найкращі людські якості та робив урок захоплюючим для діток.

Можливо зі сторони, кожен урок буде здаватися звичайним, але ми будемо завжди з впевненістю сказати, що вклали у нього максимум наших вмінь, тепла та любові.

Для цього у нашій програмі для дітей є величезний набір художніх технік, який спрямований на гармонійний розвиток внутрішнього світу кожної дитини, кругозору та її  інтелекту.

Урок за уроком наші учні, самі цього не помічаючи, стають все креативними, роблять цікавіші роботи, кожен мазок стає пластичнішим. Цей результат - це наша радість і гордість!

Також ми обов’язково будемо презентувати роботи учнів на різних всеукраїнських виставках та конкурсах.

У школі дітки працюють у невеликих групах – до 7 чоловік. Особливо це важливо для юних початкових художників, щоб кожен урок малювання  для них приносив максимум користі та задоволення.

Час, проведений разом, це - фантастична історія-подорож навколо світу чи в казці. Ми намагаємося зробити кожен урок цікавим незабутнім  та корисним.

Для нас головне, щоб діти з щирою вдячністю згадували нас. Ми намагаємося бути не просто талановитими художниками з художньою освітою, а тими, які більше за все люблять  ділитися з дітками своїми знаннями і готові допомагати малечі відкривати світ творчості..

Який результат ми хочемо отримати?

В результаті проведеного часу у нашій школі дитина  навчиться не боятися фантазувати, знаходити реалізацію своїй творчій уяві, вдосконалювати дрібну моторику рук, навчиться вільно висловлювати свої думки, поважати свої творчі роботи та працювати спільно над цікавими проектами.

Запрошуємо Вас на перший  урок  (знижка - 50%), на якому ми підберемо під Вас персональну форму навчання і домовимося про всі деталі співпраці.

Важлива інформація для батьків:

Для  нас важливо, щоб дитина почувала себе комфортно і очікувала наступного заняття з нетерпінням!

Тому спочатку ми рекомендуємо прийти за пів години до заняття, щоб познайомитися з викладачем і висловити свої побажання та розказати, як вашому юному художникові краще працюється.

У нашій студії є все необхідне для роботи на перший раз, але дітки, які до нас ходять постійно мають свій особистий фартушок та змінне взуття.

Всі матеріали дуже якісні і входять у вартість заняття.

Час заняття - 1,5  години; 

Пробне заняття - 100 грн.

Разова оплата - 200 грн. 

Абонемент 10 занять - 1800 грн. 

Контакти: 067 337 25 33

Як добратися:
Центр Києва, Печерський район, вул. Шота Руставелі 33а, 3 поверх, оф.10
Від метро: Палац Спорту 3 хвилини пішки.
Від метро: Льва Толстого та Олімпійської 5-7


Чекаємо з нетерпінням наших нових друзів!

 

Задайте нам питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *