Малювання англійською мовою 6-12

Курсы рисования на английском для детей 6 - 12 лет

Розклад

Поєднуємо корисне і приємне: уроки малювання англійською

Одноманітні методики вивчення іноземної мови дуже швидко втомлюють маленьких дітей, їх увага стає нестійкою і вони перестають сприймати матеріал. Доведено, що діти відмовляються вчитися з двох простих причин — їм складно та не цікаво. Але як привернути увагу дитини та спонукати бажання вивчати, до прикладу, складну англійську мову?

Для цього в нашій школі малювання розроблені спеціальні ігрові уроки. Адже погодьтеся, що присутність наочних прикладів в навчанні дуже необхідна. Одна справа просто повторювати слова і вирази за педагогом або читати їх в підручнику та зовсім інша — коли ці слова супроводжуються яскравими й зрозумілими для дітей картинкам. Особливо коли це не просто роздрук з Інтернету, а малюнки, які діти створили власноруч.

З чого почати?

Для початку потрібно знайти ті самі курси малювання для дітей, під час яких використовується сучасний підхід до навчання. Не всі гуртки готові відійти від стандартних методів, прийнятих ще з часів, коли вчилися наші бабусі та дідусі. Але в центрі Києва в Печерському районі є школа творчого розвитку, яка допоможе дитині в ненудній формі освоїти мову та розвинути свій художній потенціал.

Кому підійде такий гурток малювання?

Творчі уроки англійською мовою проводяться для того, щоб дати малюкам можливість практикувати навички спілкування. Це хороший досвід занурення в мовне середовище та такі заняття дуже універсальні.

Не тільки діти 4-6 років із захопленням сприймуть такий підхід. Дитині старшого віку методика теж сподобається. Вона відразу побачить результат своєї роботи, зможе показати малюнок іншим, повторюючи при цьому слова вивчені новою мовою.

Як відбувається урок?

Нова методика побудована на візуальному та слуховому сприйнятті матеріалу. Діти наочно вивчать не тільки назви кольорів, але в процесі малювання отримають позитивні емоції та ще дізнаються багато нових слів. На кожному уроці педагог може задавати різну тематику, наприклад, природа. Діти будуть зображати дерева, квіти, траву, тварин, при цьому промовляючи все англійською.

This is grass. — Це трава. It is green. — Вона зелена. This is a flower. — Це квітка. It is white. — Вона біла.

У процесі малювання в роботу підключається кінетична та образна пам’ять, що дозволить новій лексиці надовго закріпитися в пам’яті дитини. До того ж тримання в руці олівця або пензлика зміцнює дрібні м’язи рук, що сприяє розвитку мови.

Готовий малюнок буде служити дитині візуальним словником. Повторювати англійські слова по своєму малюнку куди більш захопливе заняття, ніж вчиться за стандартним підручником і діти будуть робити це з великим задоволенням.

Де проходять курси малювання для дітей?

Плюси поєднання приємного і корисного ви вже побачили. А знайти такий цікавий і сучасний гурток малювання дуже легко: м. Київ, вул. Шота Руставелі 33 а, офіс 10. Розклад, вартість навчання та всі інші деталі, що вас цікавлять, можна знайти на сайті.

Реєстрація на курс:
https://docs.google.com/forms/d/10mqENqNZZLbmb6ELAfZ7iqx8pxJ5omfkoCAsMzTkuds/edit

Тел.: ‎067 337 25 33

Попередній запис – обов’язковий!

Час заняття - 1,5 години

Пробне заняття - 150 грн.
Разова оплата – 250 грн.
Абонемент на 10 занять – 2200 грн. 
Матеріали, какао та фото включені.

Деталі та запис за тел: ‎067 337 25 33

Як добратися: Центр Києва, вул. Шота Руставелі 33а, 3 поверх, оф.10

Від метро: Палац Спорту 3 хвилини пішки

Задайте нам питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *