Уроки малювання для дітей в Києві - Малювання для дітей 6-12р в художній школі | 33art

Уроки малювання для дітей

2U2A0048.jpg.pagespeed.ce.UQm9D-h7KG

Розклад

Школа малювання  33art в центрі Києва – це є творчий простір, де ми фантазуємо, творимо, та відкриваємо цей світ своїми руками і радіємо життю!

Наш гурток малювання для дітей, підлітків та малюків розвиває кожну дитину творчо та індивідуально, відповідно до його побажань.

Художня студія 33art пропонує розвиваючі та творчі заняття для дітей 6-7 років або 7-8 років та підліткові заняття від 10 років.

Для  маленьких дітей  до 5 років у нас функціонує окремі арт-заняття (посилання на заняття https://33art.com.ua/uk/course/art-terapiya-dlya-ditej-3-5/ )

Кожен урок малювання для дітей продуманий так, щоб:

  1. Вдосконалювали  дрібну моторику;
  2. Досліджували цей неповторний світ (малювати не лише олівцем, гуашь, акварель чи акрил,  а й  працювати з різними природними матеріалами);
  3. Розвивали кругозір (кольори, форми, літери, цифри, природу, тваринний та рослиний світ);
  4. Місити, клеїїти, ліпити;
  5. Робити аплікації, мозаїки, вітражі;
  6. Створювати колажі та принти;
  7. Робити декорації, ілюстрації та презентації.

Велику увагу приділяється, тому, щоб викладач, який веде урок, розвивав найкращі людські якості та робив урок захоплюючим для діток.

Можливо зі сторони, кожен урок буде здаватися звичайний уроком , а ми будемо завжди з впевненістю спати, знаючи, що вклали у нього максимум наших вмінь, тепла та любові.

Для цього у нашій програмі для дітей є величезний набір художніх технік, який спрямований на гармонійний розвиток внутрішнього світу кожної дитини, кругозору та її  інтелекту.

Урок за уроком наші учні, самі цього не помічаючи, стають все креативніші, роблять цікавіші роботи, кожен мазок стає пластичнішим. Цей результат – це наша радість і гордість!

Також ми обов’язково будемо свої роботи презентувати на різних всеукраїнських виставках та конкурсах.

У школі дітки працюють у невеликих групах – до 7 чоловік. Особливо це важливо для юних початкових художників, щоб кожен урок малювання  для них приносив максимум користі та задоволення.

Час, проведений разом це – фантастична історія-подорож навколо світу чи в казкці. Ми намагаємося зробити кожен урок цікавим незабутнім  та корисним.

Для нас головне, щоб діти з щирою вдячністю згадували нас. Ми намагаємося бути не просто талановитими художниками з художньою освітою, а тими, які більше за все люблять  ділитися з дітками своїми знаннями і готові допомагати малечі відкривати світ творчості..

Який результат ми хочемо отримати!

В результаті проведеного часу у нашій школі дитина  навчиться не боятися фантазувати, знаходити реалізацію своїй творчій уяві, вдосконалювати дрібну моторику рук, навчиться вільно висловлювати свої думки, поважати свої творчі роботи та працювати спільно над цікавими проектами.

Запрошуємо Вас на перший  урок  (знижка – 50%), на якому ми підберемо під Вас персональну форму навчання і домовимся про всі деталі співпраці.

Важлива інформація для батьків

Для  нас важливо, щоб дитина почувала себе комфортно і очікувала наступного заняття з нетерпінням!

Тому спочатку ми рекомендуємо прийти за пів години до заняття, щоб познайомитися з викладачем і висловити свої побажання та розказати, як вашому юному художникові краще працююється.

У нашій студії є все необхідне для роботи на перший раз, але дітки, які до нас ходять постійно мають свій особистий фартушок та змінне взуття.

Час заняття – 1,5-2 години; 

Вартість заняття  розраховується для кожної дитини індивідуально (всі матеріали дуже якісні і входять у вартість заняття).

Пробне заняття – 100 грн.

Разова оплата – 200 грн. 

Абонемент 10 занять – 1500 грн. 

Абонемент 20 занять – 2500 грн. 

Графік занять:

З вівторка по п’ятницю:

 з 16.00 до 17.30
 з 18.00 до 19.30

Контакти: 067 337 25 33

Як добратися:
Центр Києва, Печерський район, вул. Шота Руставелі 33а, 3 поверх, оф.10
Від метро: Палац Спорту 3 хвилини пішки.
Від метро: Льва Толстого та Олімпійської 5-7

Чекаємо з нетерпінням наших нових друзів)!

 

Задайте нам питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *