Для тих хто готовий провести за мольбертом найближчі 5 років життя

Що важливо знати при вступі?

Що Ви справді цього хочете або відчуваєте, що душа потребує мистецтва.

Який навчальний художній заклад Вам до душі?

Ми співпрацюємо з художниками із НАОМ, КДІДПМД імені М. Бойчука, КНУТД, КПІ, ЛНАМ і детально можемо розказати про переваги та недоліки кожного навчального закладу в межах України та за кордоном. Крім того, ми поспілкуємося безпосередньо з викладачами Вашого майбутнього закладу і більш конкретно встановимо, що Ви повинні навчитися робити досконало.

Чи можливо підготуватися до вступу за два-три місяці?

Швидше так, ніж ні!

Але, щоб точно дати відповідь на це питання потрібно провести тест-заняття для встановлення рівня підготовки з екзаменаційних предметів, таких як: рисунок, живопис та композиція. Перед тим, як ми починаємо підготовку, ми записуємо Вас на пробне безкоштовне заняття, на якому встановлюємо рівень навичок.

Після оцінки Ваших робіт ми:

  • розказуємо про Ваші помилки та можливості їх уникнути;
  • пояснюємо на що при вступі потрібно звернути особливу увагу саме Вам;
  • викладачі нададуть персональні рекомендації щодо робіт;
  • теперішні студенти та випускники поділяться своїми секретами з успішного вступу та дадуть відповіді на всі питання.
Як спланувати підготовку до вступу за три-два місяці?

У Вас буде індивідуальна програма підготовки, яку ми будемо поступово втілювати у життя. МИ будемо давати Вfм лише важливі знання, максимально уникаючи не потрібного.

Одразу попереджаємо, ціна за навчання буде невисокою, в порівнянні з годинами, проведеними у студії, але результат буде очевидним.

Ці підготовчі курси будуть нелегкими – ми будемо разом плідно працювати, щоб досягти бажаного результату. Деколи Вам навіть буде здаватися, що Ви готові нам доплатити, щоб ми відчепилися) Але нам легше повернути гроші, ніж відпустити без знань.

І накінець… Важливо не те, щоб Ви до нас приходили на заняття, а те щоб Ви досягли мети, задля якої прийшли, та навчилися того, що зробить подальше навчання просто «кайфовим». Бажаємо всім працьовитого літа та гарних успіхів!