Христина Головко

Викладач кераміки, гончарства та ліплення глиною

Закінчила інститут декоративно-прикладного мистецтва імені Бойчука. Навчалась у художній студії КПДЮ під керівництвом Кожаєвої Т. О., а також при Державній художній академії під керівництвом Брахнова С. С. Вчилась графічному дизайну у художників Сінчук Т. В. та Кунець В.

Творчі роботи  Христини експонувались у державному музеї Українського народного декоративного мистецтва на виставці присвяченій сторіччю Дмитра Головка. Також її виробимо виставлялись в  галереї «Гончарі», у галереї «Дім Миколи», на виставці «Народні мотиви». Постійний учасник щорічних виставок «Барви весни», та неодноразово відмічена почесними грамотами.

У  майстрині також великий педагогічний досвід: з  2008 по 2018 роки викладала в The British International School ліплення для дітей різного віку. Також з 2009 по 2018 викладала у студії ПДЮ Печерського району.

Христина не перша, хто в сім’ї присвятив життя такому приємному матеріалу – глині. Її батько Михайло Головко та мати Людмила Свида,  з самого дитинства знайомили доньку з цим видом мистецтва, тому не дивно що вона пішла їх шляхом. Обидва дідуся –  Головко Дмитро та Василь Свида  художники керамісти, тож Христина вже гончар в третьому поколінні.