101 варіант як провести свято цікаво

2U2A1337-1-1024x683 101 варіант як провести свято цікаво

Ви готуєтесь до дня народження, весілля, ювілею або до корпоративного заходу? Будь-яке свято має залишати по собі приємні враження та теплі спогади. Тому, щоб після проведення заходу Вас не переслідував стан дежавю, в сценарії свят необхідно вносити елементи, що запам’ятаються.

 

Творчий майстер-клас неодмінно стане родзинкою Вашого свята! Такий тип розваг дуже корисний та популярний останнім часом, а інтерес до нього постійно зростає. Гості відчують себе справжніми художниками чи декораторами, а також отримають радість від процесу творчості та відкриють в собі нові таланти. Ваше свято буде яскравим та запам’ятається всім присутнім!

 

Переваги майстер класів?

IMG_0761-1-1024x683 101 варіант як провести свято цікаво

 

Майстер-класи все ще залишаються незвичайним елементом святкової розваги. Крім того:

 

  • Організатори легко та творчо вписуються в загальну атмосферу будь-якого свята;
  • спільна творчість — найкращий спосіб здружити не тільки дітей, а й дорослих співробітників компанії, перетворити групу товаришів по службі в дружню команду;
  • гості заходу на деякий час стають фахівцями в різноманітних областях декоративно-прикладного мистецтва;
  • включається пізнавальний аспект: знайомство з історією виготовлення того чи іншого виробу, традиціями ремесла і т.д.;
  • гарантоване задоволення від процесу та незабутні враження для всіх гостей;
  • пізнання цікавого творчого світу дозволить знайти нове хобі.

 

Список корпоративних майстер-класів дуже великий. Тому ми коротко розповімо про найбільш пізнавальні та цікаві варіанти, щоб пошук відповідної ідеї для Вашого заходу не відбирав багато часу.

 

Дитячий майстер клас на день народження

2U2A2728-1-1024x683 101 варіант як провести свято цікаво

 

Сучасну дитину складно здивувати гарним тортом зі свічками та розважальною програмою з аніматорами. Один зі способів зробити свято цікавим та незвичним — виїзні майстер-класи, де кожна дитина познайомиться з новим для себе видом творчості та своїми руками створить незвичайний, красивий подарунок. День народження в кафе, вдома чи на природі — творчий майстер-клас від нашої школи впишеться в формат будь-якого заходу та урізноманітнить програму дитячого свята!

 

Корпоративний майстер клас

IMG_0729-1-1024x683 101 варіант як провести свято цікаво

 

Тімбілдинг — сучасний спосіб формування згуртованого колективу, в якому кожен член команди знаходить своє місце та максимально розкриває свої таланти. Для такого заходу чудово підійдуть такі майстер класи, як малювання загальної картини, або ж різних шматочків однієї. Ці варіанти створюють умови для вільного неформального спілкування, сприяють зміцненню корпоративних зв’язків та вчать працювати в команді.

 

Гончарний майстер клас

2U2A3878-1-1024x683 101 варіант як провести свято цікаво

 

Заняття гончарною справою не тільки ідеально підходить для творчих натур, але й не залишить байдужими тих, хто ніколи не займався прикладним мистецтвом. Такий майстер клас підійде як дорослим, так і дітям. Це прекрасна можливість урізноманітнити свято та познайомити гостей з одним з найдавніших народних ремесел, виліпивши ексклюзивний сувенір у вигляді чашки, вази або блюдця своїми руками. До того ж, гості зможуть забрати такий приємний, пам’ятний сувенір з собою.

 

Пленер на природі

2U2A2618-1-1024x683 101 варіант як провести свято цікаво

 

Термін «пленер» означає малювання на відкритому повітрі, поза стінами приміщення. Чи варто говорити про те, що малювання на пленері супроводжується багатьма приємними моментами: свіже повітря, спів птахів, шелест листя, шум вітру. Якщо Ви все ще думаєте над тим, як зробити свято на природі більш оригінальним та веселим, варто звернути увагу саме на такий майстер клас. Ви заздалегідь зможете вибрати техніку: акварельний майстер клас або олійний, а організатори забезпечать учасників усіма необхідними матеріалами.

 

Студійний майстер клас

2U2A1520-1-1024x683 101 варіант як провести свято цікаво

 

Якщо хочеться зібратися компанією та творчо провести час, а особливого приводу або місця немає, приходьте в студію художньої школи 33art. Разом з викладачами, ви можете зайнятися різними видами мистецтва: малюванням, ліпленням з полімерної глини, створенням загальної картини, відвідати гончарний майстер клас та багато іншого. Головне не бояться пробувати, а пам’ятати, що в кожній людині живе творча натура.

 

Розвага гостей на святі чи підняття корпоративного духу офісних співробітників більше не буде здаватись складним завданням. Ціла творча команда 33art проконсультує та допоможе Вам з легкістю організувати будь-який майстер клас на вибір для запланованого заходу!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *