Художня школа в Києві - школа малювання для дорослих і дітей | 33art "

Художня школа

Творча школа-майстерня 33art - це затишний куточок мистецтва, де всі бажаючі можуть помалювати, поліпити і відвідати різні майстер-класи!
У нас є постійні курси живопису, малюнку та кераміки для зовсім маленьких діток так і для дорослих!
Чекаємо нових друзів в нашій художній школі 33art!

Ми знаходимося за адресою:
м. Київ, Печерський район, Шота Руставелі 33-а, оф 10
Будь ласка, зареєструйтеся чи передзвоніть, щоб ми знали що ви будете, тому що ми можемо бути не в школі, а на неймовірному пленері у живописних Карпатах!

Заходьте до нас у гости!
Детальніше

Найцікавіші події

Найцікавіші події

Курси

Наша команда

Блог

2U2A0362
101 варіант як провести свято цікаво

Ви готуєтесь до дня народження, весілля, ювілею або до корпоративного заходу? Будь-яке свято має залишати по собі приємні враження та теплі спогади. Тому, щоб після проведення заходу Вас не переслідував стан дежавю, в сценарії свят необхідно вносити елементи, що запам’ятаються….

2U2A8768 копия
Поєднуємо корисне і приємне: уроки малювання на англійській

Поєднуємо корисне і приємне: уроки малювання на англійській Одноманітні методики вивчення іноземної мови дуже швидко втомлюють маленьких дітей, їх увага стає нестійкою і вони перестають сприймати матеріал. Доведено, що діти відмовляються вчитися з двох простих причин — їм складно та…

blog_1_UPD
Як малювати аквареллю

Як малювати аквареллю: поради для початківців Художники по всьому світу дуже люблять акварельні фарби. Все тому, що акварелі властива велика кількість технік та прийомів використання. З її допомогою будь-яка людина навіть без спеціальної художньої підготовки зможе намалювати картину. Акварельні фарби…

Всі записи

Клієнти

Якщо у вас є запитання напишіть нам _
Написати