Малюнок та живопис для дітей 11-15 років

IMG_9719

Розклад

1. Алла Момотюк Алла Мамотюк

Цей курс рисунку та живопису в Києві справді унікальний. В ньому ми об’єднали величезний досвід художниці Алли Момотюк, яка понад 30 років вчить дітей, та сучасні підходи, які ми запозичили в європейських та американських школах. Ми довго та плідно спілкувалися з арт викладачами міжнародних шкіл, тестували різноманітні заняття та для нашої школи малювання вибрали найкраще. Обирати було складно, та ми зуміли створити той курс, який точно сподобається вашій дитині. 

Чим цей курс відрізняється від занять в державній художній школі та приватних студіях?

Художній гурток Алли Момотюк — це 6 різноманітних напрямів: пейзаж, натюрморт, портрет, ілюстрація, абстракція, анімалістика (тварини).

Коротко про практичний курс живопису і рисунку: даний курс складається з 8 занять на місяць, з можливістю відпрацювання занять у зручний час протягом 3 місяців. Під час проходження даного курсу, діти зможуть попрактикуватися в заняттях з рисунку олівцем, пастеллю, маркерами, гуашшю, рідким акрилом та чорнилами. Почують багато цікавого з історії мистецтва.

До того ж не потрібно нічого купувати, у вартість вже включені всі необхідні матеріали та унікальна можливість взяти участь у виставках. 

З чого складається курс живопису і рисунку для дітей?

Дітям важливо систематизувати знання та розкладати складну роботу на більш прості та зрозумілі блоки.Тут необхідна чітка структура та досконала методика викладання. 

Під час нашого курсу учні дізнаються, як починати роботу з натюрмортом, пейзажем, портретом, як правильно ділити роботу на етапи та як  завершувати роботу. Ще один важливий блок — це лінія, колір, форма, світло-тінь та перспектива. Це те, з чого складається сама суть малювання, а знання цих речей дає розуміння того, як малювати в цілому.

Крім того, ми запланували такі заняття, які ви точно не знайдете в інших школах малювання: підготовка до творчого конкурсу, як правильно готувати картини до виставки та як оформляти портфоліо. Ці лекції стануть для дитини чудовим інструментарієм.

Також в планах курсу проведення лекцій на різноманітні теми: на яких інтернет-площадках можна виставляти роботи, які престижні художні конкурси існують, як користуватися фотошопом та як фотографувати картини.

Останній блок, який ми включили в новий курс малювання — це історія мистецтва. Заняття будуть проведені в інтерактивній формі, а учні будуть залучені до живих дискусій та обговорень. Так що ваша дитина не занудьгує на такій лекції. Ми запросили різних художників долучитися до наших занять, тож будемо разом розмовляти та сперечатися про мистецтво.

На жаль, державні художні школи часто нехтують сучасним мистецтвом. Тож ми поставили собі за ціль показати дітям, які художні рішення придумують зараз, та чому ними захоплюються художники по цілому світу. А також, як сучасні творчі рішення використовуються в побуті, промисловості та будівництві.

 

Чим цей курс малювання відрізняється від інших наших курсів?

Наш курс малювання для дітей підходить всім, хто любить малювати. А курс живопису та рисунку Алли Момотюк більше підходить дітям, які відчувають, що хочуть обрати творчі професії в майбутньому.

 

І не важливо, чи це архітектура, чи рекламна сфера, чи дизайн інтер’єру/одягу, або навіть сфера digital — всі ці професії потребують візуалізації. І щоб в майбутньому їх успішно опанувати, дитині потрібно вміти малювати, розвинути відчуття простору, композиції та кольору, та навчитися складати з маленьких частин цілісну картину.

 

Тривалість заняття: 1,5 години.

Разова оплата: 230 грн.

Абонемент з 10 уроків: 2100 грн. 

 

 

Як добратися до нашої школи:

Центр Києва, Печерський район, вул. Шота Руставелі 33а, 3 поверх, оф.10

Від метро: Палац Спорту 3 хвилини пішки.

Від метро: Льва Толстого та Олімпійської 5-7

 

Чекаємо юних художників з нетерпінням!

viлорпавсber image

 

Задайте нам питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *