Історія школи

Header-image_upd-iloveimg-compressed

Наша коротенька історія

Всім привіт, мене звати Олеся, я художник та засновник художньої школи 33art. Це затишний куточок мистецтва в центрі Києва, де є більше ніж 33 цікавих творчих занять для дітей та для дорослих.

 Наша художня школа створена для того, щоб всі бажаючі з користю провели час та навчилися малювати, ліпити, створювати неймовірні вироби різного хенд-мейду заняття за заняттям.

Наша історія

Ми почали працювати та викладати у маленькій майстерні на Печерську, але з часом учнів стало набагато більше і ми переїхали в студію, де приміщення просторіше та з сучасним ремонтом і гарним видом на вулицю Шота Руставелі.

В творчу студію 33art ми вклали дуже багато праці, щоб зробити її особливою, оскільки самі там працюємо і розуміємо як класно, коли навколо з одної сторони творча атмосфера, люди, яка закохані у свою роботу, а з іншої чистота та ідеально продумане приміщення з системою очистки повітря, гарним освітленням. Хто працює в художніх майстернях той знає, що це мега великий плюс)

В нашій студії працює чудова команда викладачів, які є випускниками найкращих мистецьких закладів та мають величезний досвід. Але головне те, що понад усе ми любимо вчити діток та дорослих живопису, рисунку, ілюстрації та різним декоративно-прикладним технікам.

2U2A0613-2-300x200 Про нас        2U2A0239-300x211 Про нас         2U2A99761-300x200 Про нас                        2U2A0502-300x200 Про нас              2U2A9878-300x200 Про нас       2U2A9803-300x213 Про нас

Художня школа 33art особливу увагу приділяє дітям, які у нас відвідують уроки раннього розвитку – арт-заняття, творчий гурток малювання та ліпки, різні курси хенд-мейду від найкращих майстрів Києва.

2U2A9860-300x200 Про нас            2U2A9826-300x216 Про нас           2U2A00481-300x211 Про нас

Ми усвідомлюємо як легко зруйнувати дитячу уяву, відбити у малечі бажання  творити і тому дуже детально розробляємо наші курси, щоб в першу чергу  дитина розкрила свій внутрішній потенціал.

Якщо ви плануєте поступати у Вищий навальний заклад з творчим напрямком у нас є спеціальна програма, яка включає повну підготовку, яка адаптована під вимоги вашого майбутнього навчального закладу.

Наша творча школа мистецтв є не тільки школою творчого розвитку, а й просто неймовірний місцем, в якому так гарно, що не хочеться йти, а ми й не виганяємо. У нас вистачить місця всім. Не буду розповідати про якісні матеріали, хорошу вентиляцію та гарний вид з вікна. Можете глянути самі та переконатися, як у нас затишно.

І головне, Вам не потрібно їхати далечко, оскільки тепер найкращі викладачі зібралися в самому центрі Києва.

Ми дуже раді за нас, що можемо вам запропонувати не тільки наші вміння та знання і любов до мистецтва, а й комфорт та затишок і гарний вид на Київ.

Наш творчий гурток для тебе, якщо

  • подобається просто малювати

  • для тебе важливо результат – красива картина, але ти не маєш достатніх умінь

  • мистецтво є твоєю цілю, то будь готовий попотіти, ми дамо максимум знань і будемо тобі допомагати виходити на високі професійні рівні  майстерності у мистецтві. Для цього у нас є викладачі із 15 річним стажем, які є випускниками найпрестижніших художніх шкіл у світі, а головне, вони є викладачами від Бога і вже десятками років готують до вступів у різні творчі школи, академії та інститути

  • твоя ціль вступити у художній вуз – нема різниці де він у Франції, Польщі чи Києві. Тут головне спокій, стратегія, розуміння вимог, даного навчального закладу і робота, робота, робота. Наші викладачі знають англійську, польську та можуть завжди зв’язатися із твоїм майбутнім навчальним закладом та конкретніше зрозуміти, що вони від тебе хочуть і як зробити так щоб у тебе був найвищий бал. Нам важливо, щоб ти поступив – ми хочемо тобою пишатися!!!

  • у тебе є просто бажання гарно провести час за мольбертом під романтичну музику чи просто знайти творчих друзів, ми завжди безмежно цьому раді і обов’язково пригостимо тебе смачним латте чи карпатським чаєм з чимось смачненьким

Будь-ласка, зареєструйтеся або зателефонуйте, щоб ми знали що ви будете, бо раптом ми не в школі, а на неймовірному пленері в живописах Карпат!

Всім багато-багато творчих і не тільки ідей!

Заходьте до нас в гості!
Разом помалякаємо, побалакаємо, покалякаємо!

Ми знаходимось за адресою: 

м.Київ, Печерський район, вул. Шота Руставелі 33а, оф. 10, 3 поверх

Вакансії Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди напишіть нам або зателефонуйте...