Курси малювання і живопису для дорослих

0-02-06-13bfd6c25d28f51b7c69fc683b7bf2c050827eced909f5dc7388215df06d188a_full

Розклад

Живопис та малюнок є заняттями, які здатні закохати в себе на багато років.

      Як правило здається, що навчання малюнку довгий процес. Що починати малювати треба з дитинства. Що якщо почав пізніше, то це не серйозно, так, для власного задоволення, для релаксу.

     Але це не так!!! Талант художника дуже багатогранний. Це і почуття кольору, і почуття лінії, і почуття цілого. Щось з переліку є майже у кожного! Досить згадати Ван Гога, який почав малювати в 28 років, і Гогена, якому було за тридцять. Багато моїх учнів стали професійними художниками, у багатьох пройшли персональні виставки. Часто людина займається чимось у житті, але не отримує від цього задоволення. Його тягне малювати, але він боїться, сам собі каже «пізно вже починати». Так от не пізно. Почати можна завжди, і добитися великих результатів, і робота перестане бути роботою, а стане радістю!
     Звичайно краще починати з малюнка. Малюнок це як скелет у людини. Уявіть, що ви пишете натюрморт з вазою з квітами, а вазу намалювати не виходить. Ви весь час щось переробляєте, і в результаті на полотні виникає плутанина. Мій авторський курс малюнка дуже стислий. Як правило викладачі змушують малювати нескінченні натюрморти, так, що учень тоне в малюнках і вже не розуміє навіщо все це потрібно, і йому стає нудно. Я даю тільки необхідне, чітко пояснюючи, який взаємозв’язок між, наприклад, чашкою і рукою людини. Завдяки цьому вже через 5-7 занять можна перейти до основ портрета, а через 10 спробувати намалювати САМОСТІЙНО когось зі своїх близьких і друзів. І вийде схоже !!! Малюнок насправді дуже точне заняття. У всіх два ока, ніс і рот, але все різні. Відмінність на трошки. І побачити це трошки і допомагає мій авторський курс. Причому побачити досить швидко.
      А далі ми переходимо до живопису. Це може бути акварель, пастель, олія. Немає обов’язкових правил. Головне зрозуміти закони кольору. У живописі багато своїх секретів. Ви дивитись на картини імпресіоністів і думаєте, як красиво звучить зелений колір на полі з маками. А художник просто знав і поклав червоне тло під зелені мазки. І така дрібниця змусила заграти всю картину. І таких фокусів безліч. Я нічого не приховує, ніяких секретів майстерності, а навпаки, показую різноманітні прийоми, всілякими матеріалами, пензликом, мастихіном і навіть губкою для миття посуду (чудовий, до речі, інструмент).
     Отже за декілька місяців ви зможете оволодіти різними премудростями і отримати базу для подальших самостійних експериментів. Головне почати! Завжди потрібно пам’ятати, що ваша особиста праця над картиною є дуже важливою. Але не менш вагомим внеском є робота під керівництвом досвідченого викладача.

Матеріали можуть бути включені у вартість заняття або ж Ви можете приходити зі своїми – знижка 15%. Полотно не входить у вартість матеріалів.

На першому занятті ділимося усім!

Керівники творчого процесу 
Олеся Прохоренко та Віра Крутіліна

До зустрічі!

 

Години: з 17.00 по 19.00

Тривалість заняття: 2 години.
Вік: від 14 років

Вартість

Одноразова оплата – 300 грн.

Абонемент 10 занять – 2400 грн.

 

Задайте нам питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Доброго дня, хотілося б дізнатися чи власне ви є професіним(и) художником(ами)? А також суму одного заняття..

    1. Курс живопису та рисунку веде професійна художниця Віра Крутіліна. Вартість одного заняття 300 грн. Тривалість 2 години. Телефонуйте 067 337 25 33