Ліплення з глини для дітей

Розклад
Субота
14:00 - 15:30

Всі дітки обожнюють створювати свій світ маленькими ручками (казкові звірятка, фантастичні герої та ще багато чого, що нам дорослим і в голову не прийде придумати!)

Ліпка для дітей- це набагато більше ніж просто заняття! Це арт-терапія, де дитина вчиться розслаблятися і проходить замкнутість, страхи та всякі інші надумані дитинкою проблеми.

Ліпити ми будемо з глини, з пластиліну та з солоного тіста.

Дуже часто батьки задають питання: з якого віку можна приводити дитину на заняття. Попрацювавши багато років з дітками, ми прийшли до висновку, що ліпка підходить для діток як раннього віку (дошкільного 3 роки, 4-5 років, 6 років), так і для старшого віку.

Для меншеньких ми кожне заняття оформляємо цікавою грою, найчастіше ліпимо із тіста різних казкових героїв і створюємо із них композиції. Деколи робимо цікаві перерви у занятті. Такі  маленькі дітки  люблять ліпити своїх казкових улюбленців, і створюють предмети побуту для них (іграшковий посуд, будиночки, меблі).

Під час ліплення діти вчаться  бачити об’ємність форми. Крім того, найменші учасники процесу вчаться спілкуватися і співпрацювати з іншими дітками. Що справді є дуже важливим у майбутньому.

Наші старші скульптори, дітки шкільного віку, вже беруться з радістю за більш серйозні вироби. Чого ми тільки разом не ліпимо: і набори посуду, фоторамки, різного роду подарунки друзям, сім’ї, органайзери, годинники зі справжніми механізмами і навіть різні панно.

Деколи у діток буває натхнення зліпити щось зовсім неординарне, наприклад, весну. Або зовсім практичне – розробити  персональний свій посуд. Ми в свою чергу лише делікатно сприяємо розвитку будь-якої творчої ідеї.

На сайті  міститься лише частини від того, що ми загалом робимо.  Так цікавіше)  Більше сюрпризів…

 

Після кожного обжигу, дитина зможе забрати свій виріб!

Насправді наш курс ліпки розробляється і вдосконалюється щомісяця.

Реєстрація за посиланнам:
https://docs.google.com/forms/d/1SbywlPvTrifVcLLNR5kUNyIQM7pJFjOnPw6WRIlKkWE/edit
тел.: 067 337 25 33

Пробне заняття – 150 грн.

Разова оплата – 250 грн.

Абонемент 10 занять – 2200 грн.

 

Контакти: 067 337 25 33

Як добратися:
Центр Києва, Печерський район, вул. Шота Руставелі 33а, 3 поверх, оф.10
Від метро: Палац Спорту 3 хвилини пішки.
Від метро: Льва Толстого та Олімпійської 5-7

    Записатися на курс