Поєднуємо корисне і приємне: уроки малювання на англійській

Поєднуємо корисне і приємне: уроки малювання на англійській

Одноманітні методики вивчення іноземної мови дуже швидко втомлюють маленьких дітей, їх увага стає нестійкою і вони перестають сприймати матеріал. Доведено, що діти відмовляються вчитися з двох простих причин — їм складно та не цікаво. Але як привернути увагу дитини та спонукати бажання вивчати, до прикладу, складну англійську мову?

Для цього в нашій школі малювання розроблені спеціальні ігрові уроки. Адже погодьтеся, що присутність наочних прикладів в навчанні дуже необхідна. Одна справа просто повторювати слова і вирази за педагогом або читати їх в підручнику та зовсім інша — коли ці слова супроводжуються яскравими й зрозумілими для дітей картинкам. Особливо коли це не просто роздрук з Інтернету, а малюнки, які діти створили власноруч.

 

 З чого почати

Для початку потрібно знайти ті самі курси малювання для дітей, під час яких використовується сучасний підхід до навчання. Не всі гуртки готові відійти від стандартних методів, прийнятих ще з часів, коли вчилися наші бабусі та дідусі. Але в центрі Києва в Печерському районі є школа творчого розвитку, яка допоможе дитині в ненудній формі освоїти мову та розвинути свій художній потенціал.

 

Кому підійде такий гурток малювання

Творчі уроки англійською мовою проводяться для того, щоб дати малюкам можливість практикувати навички спілкування. Це хороший досвід занурення в мовне середовище та такі заняття дуже універсальні.

Не тільки діти 4-6 років із захопленням сприймуть такий підхід. Дитині старшого віку методика теж сподобається. Він відразу побачить результат своєї роботи, зможе показати малюнок іншим, повторюючи при цьому слова вивчені слова новою мовою.

 

 Як відбувається урок

Нова методика побудована на візуальному та слуховому сприйнятті матеріалу. Діти наочно вивчать не тільки назви кольорів, але в процесі малювання отримають позитивні емоції та ще дізнаються багато нових слів. На кожному уроці педагог може задавати різну тематику, наприклад, природа. Діти будуть зображувати дерева, квіти, траву, тварин, при цьому промовляючи все по-англійськи.

This is grass. — Це трава. It is green. — Вона зелена. This is a flower. — Це квітка. It is white. — Вона біла.

У процесі малювання в роботу підключається кінетична та образна пам’ять, що дозволить новій лексиці надовго закріпитися в пам’яті дитини. До того ж тримання в руці олівця або пензлика зміцнює дрібні м’язи рук, що сприяє розвитку мови.

Готовий малюнок буде служити дитині візуальним словником. Повторювати англійські слова по своїй картинці куди більш захопливе заняття, ніж вчиться за стандартним підручником і діти будуть робити це з великим задоволенням.

 

Де проходять курси малювання для дітей

Плюси поєднання приємного і корисного ви вже побачили. А знайти такий цікавий і сучасний гурток малювання дуже легко: м. Київ, вул. Шота Руставелі 33 а, офіс 10. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *